Melih Gökçek'ten Beşiktaş'a davet

Melih Gökçek'ten Beşiktaş'a davet
Melih Gökçek'ten Beşiktaş'a davet
Osmanlıspor'un kurucularından Ahmet Gökçek, Beşiktaş Kulübü'nün yayımladığı teşekkür mesajını büyük mutlulukla karşıladıklarını belirterek, "Beşiktaş'ı ve taraftarlarını aynı misafirperverlik içinde tekrar Osmanlı Stadı'nda ağırlamak mutluluk verir" dedi.

ANKARA - Melih Gökçek, Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasındaki Beşiktaş -Sivasspor maçının Ankara'daki Osmanlı Stadı'nda oynandığını hatırlattı. Siyah-beyazlı camiaya iç saha müsabakasını oynamak için başkenti seçmesi nedeniyle teşekkür eden Gökçek, "Karşılaşma, şölen havasında geçti. Bu müsabakada futbolun tüm güzellikleri, özlediğimiz manzaralar gözler önüne serildi. Uzun zaman konuşulacak bir atmosferde gerçekleşti" değerlendirmesinde bulundu.

Gökçek, Beşiktaş'ı ve taraftarlarını aynı misafirperverlik içinde tekrar Osmanlı Stadı'nda ağırlamaktan mutluluk duyacaklarının altını çizerek, şunları kaydetti:
"Kasım ayı sonunda Beşiktaş'ın, iç saha müsabakasını tekrar Ankara'da oynama ihtimalinin olduğu yönünde duyumlar alıyoruz. Bunun düşünülmesi halinde gerek şahsımın gerek ise Osmanlıspor yönetiminin ve çalışanlarının, Beşiktaş'ı ve taraftarlarını aynı misafirperverlik içinde tekrar Osmanlı Stadı'nda ağırlayabileceğini, futbolun güzelliklerini tüm Türkiye ile beraber Osmanlı Stadı'nda yeniden yaşamayı arzuladığımızı başta Beşiktaş camiası olmak üzere tüm kamuoyuna bildirmek isterim." (AA)