Melo, Hamzaoğlu'nu yok saydı!

Melo, Hamzaoğlu'nu yok saydı!
Melo, Hamzaoğlu'nu yok saydı!
Galatasaray'dan Inter'e transfer olan Brezilyalı yıldız Felipe Melo, kariyerinde çalıştığı en iyi teknik direktörleri sıralarken, bir sene birlikte görev yaptığı Hamza Hamzaoğlu'nun ismini vermedi.

Felipe Melo, 'birlikte çalıştığı en iyi hocalar' arasında, Galatasaray 'da bir yıl boyunca teknik direktörlüğünü yapan Hamza Hamzaoğlu'nu göstermedi. Juventus'tan Ciro Ferrara, Alberto Zaccheroni, Luigi Delneri, Fiorentina'da ve Galatasaray'da çalıştığı Cesare Prandelli'yi saymayan Felipe Melo, favorileri olarak ise Roberto Mancini, Vanderlei Luxemburgo, Unai Emery ve Fatih Terim'i gösterdi.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEN VAZGEÇTİM"

Repubblica'ya konuşan Melo, Inter'e gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "Eski aşkım Inter'i kucaklamak için Serie A'ya döndüm. 7 yıl önce buraya geliyordum. Mourinho beni, ben de onu istedim. Sonra Juventus ve Galatasaray'a gittim. Juventus bir hataydı. Inter daha iyi olduğu için buraya gelmek istemiştim. Buraya gelmek için paradan vazgeçtim, çünkü ihtiyacım yok. Şampiyonlar Ligi'nde oynamaktan da vazgeçtim" dedi.

"KARİYERİMDEKİ EN İYİLERDEN"

Roberto Mancini'ye övgüler yağdıran Felipe Melo, "Mancini beni ısrarla istedi. Benim için kapıları açması büyük bir onur. Vanderlei Luxemburgo, Unai Emery ve Fatih Terim ile birlikte kariyerimde çalıştığım en önemli teknik adamdır" dedi.   

GELECEKTEKİ İŞİNİ AÇIKLADI

Milli Takım hakkındaki görüşlerini de paylaşan deneyimli oyuncu, "Güney Afrika'daki Dünya Kupası'nda insanlar değil, beni basın eleştirdi. Şimdi hayalim yeşil-sarı formayı yeniden giymek. Kariyerimin sonunda da teknik direktörlük ve TV yorumculuğu yapacağım. Futbol benim hayatım" ifadelerini kullandı.