Melo için çok ağır sözler

Melo için çok ağır sözler
Melo için çok ağır sözler
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay, derbi maç sonrası yaptığı hareket nedeniyle tepki toplayan Felipe Melo ile ilgili sert ifadeler kullandı.

TRT 1'de yayınlanan 'Stadyum' programına konuşan Deniz Atalay, "Melo, maç içinde Fernandes'in ayağına basıp sakatladı. Maç sonu ise çok çirkin hareketler yaptı. Bunlar Galatasaray camiasına yakışacak hareketler değil. Kendisinin saha içinde yaptığı hareketlere tüm futbol camiası alıştı. Hakemler de artık ona karşı anlayışlı davranıyor. Maçtan sonra yapmış olduğu hareketleri kesinlikle tasvip etmiyoruz. Sanırım Galatasaray camiasının bununla ilgili bir yaptırımı olacaktır" dedi.

Dany'nin bileti kesildi!


Türkiye Futbol Federasyonu'nu göreve davet eden Atalay, "2003 yılında biz Pascal Nouma ile ilgili gayri ahlaki durumu değerlendirip kendisini gönderdik. Aynı yaptırımı Galatasaray'dan bekliyoruz. Burada TFF'yi göreve davet ediyorum. Onlar da Melo'ya bu hareketi nedeniyle gerekeni yapmalı" şeklinde konuştu.

"SEMİH KAYA, MELO'YU EĞİTSİN"

Beşiktaş Asbaşkanı Atalay, "Semih Kaya'nın fair-play davranışını kulüp olarak tebrik ediyoruz. Onun davranışı ne kadar iyi ve örnek bir hareketse, Melo'nun yaptığı ise o kadar çirkindir. Kendisinin saha içinde bir lakabı var. Pittbull lakabına uygun davrandığını biliyoruz. Diliyoruz Semih, Melo'yu eğitecektir" dedi.

Lazer tutan taraftara dava