Melo: Sabri'ye bağırdım, azarladım

Melo: Sabri'ye bağırdım, azarladım
Melo: Sabri'ye bağırdım, azarladım
Ziraat Türkiye Kupası finalinde takım arkadaşı Sabri Sarıoğlu ile kapışan Felipe Melo, yaşadıkları hakkında konuştu: Benim için sahada ast-üst ilişkisi yoktur. Sabri'ye bağırdım, hatta azarladım bile...

Brezilya basınına açıklamalarda bulunan Felipe Melo, "Sabri Sarıoğlu, bu kulüpte benden daha çok zaman geçirmiş tecrübeli bir oyuncu. Taraftarların saygı duyduğu bir isim. Kaptanlık yapmış olmanın getirdiği bir üstünlüğü var. Ancak benim gibi her zaman kazanmak isteyen bir oyuncu için sahada böyle bir ast-üst ilişkisi yoktur" şeklinde konuştu.

Inter'den Melo açıklaması

Galatasaraylı futbolcu, "O maç bir final maçıydı. Maçı kaybediyorduk. Ben de takımın bir silkelenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüm. Bağırdım hatta kendisini azarladım bile. Bir finalde buna yer yoktur. Niyetim Sabri'yi tekrar Sabri yapmaktı. Devre arasında bir araya geldik ve maç sonunda birlikte sevinmeye karar verdik. Sonra birbirimizin koluna girip sevindik" ifadelerini kullandı.

İtalyan devi Inter'in gündeminde olan ve yola sarı-kırmızılı ekipte devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyan Felipe Melo, "Galatasaray'da önce kiralık olarak görev aldım ve bu kulübü böyle idolleşmiş bir şekilde terk edeceğim hiç aklıma gelmezdi" diye konuştu.

Sinan Bolat: Final maçım kapak olsun!