Melo, Sercan Yıldırım'ı da yaktı!

Melo, Sercan Yıldırım'ı da yaktı!
Melo, Sercan Yıldırım'ı da yaktı!
Ne sözleşme uzatma ne de Inter'e transfer olma hayali gerçekleşen Felipe Melo, Galatasaray taraftarının kendisine olan sevgisini bir anda tüketirken, kiradan dönen Sercan Yıldırım'ın takımda kalmasını da engelledi.

RADİKAL - Galatasaray 'ın 1-0 kazandığı Inter maçının 82. dakikasında oyuna giren Sercan Yıldırım, topla her buluşmasında tribünlerin ıslıkla protestosuna maruz kaldı. Yeni sezonda golcü oyuncuyu kadroda tutmayı planlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, bu tepki sonrası kararını değiştirdi.      

Felipe Melo ortada kaldı!

Türk Telekom Arena'da 25 yaşındaki futbolcuya gösterilen tepkide, takım arkadaşı Felipe Melo'nun da payı olduğu belirtildi. Zira Sambacı, Sercan Yıldırım'ın, geçtiğimiz sezon Balıkesirspor forması altında Galatasaray'a attığı gol sonrası yaptığı sevinci neredeyse her idmanda tekrarladı. Melo'nun sürekli hatırlattığı bu sevincin, sarı-kırmızılı taraftarların sinirini katladığı öğrenildi.

Cimbom'da kalıp kalmayacağı hala belirsizliğini koruyan Melo, hazırlık kampları sonrası takımda kalması beklenen Sercan'ı bir hareketle yakmış oldu.

Galatasaray'a kötü haber