Melo transferinde yeni krizler!

Melo transferinde yeni krizler!
Melo transferinde yeni krizler!
Galatasaray, Felipe Melo transferinde 2 engelle karşılaştı: 1- Inter ile ne takas ne de para konusunda bir türlü uzlaşı olmadı. 2- Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Başkan Dursun Özbek'e, "Gönülsüz kalacaksa kalmasın" raporu verdi.

Galatasaray , yılan hikayesine dönen Felipe Melo konusunda yine beklediği adımı atamadı. Roberto Mancini'nin ısrarla istediği ancak Inter'in bonservis parası ödemeye yanaşmaması üzerine arap saçına dönen Sambacı'nın transferinde yeni krizler çıktı. Kampa 20 Temmuz'da gelen, şu ana kadar teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından hazırlık maçlarında 1 dakika bile oynatılmayan Melo'nun İtalya'ya gitmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak beklenen gelişmeler dün de olmadı.

KULÜPLER BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYOR

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; öncelikle Galatasaray-Inter pazarlığına gelelim. İddiaya göre Inter'in iki yöneticisi Piero Ausilio ve Marco Fassone'nin, Galatasaraylı yöneticiler ile yaptığı görüşmelerden sonuç çıkmadı. Inter, Melo için nakit para vermeye yanaşmadı. Galatasaray'a takasta Japon sağ bek Nagatomo'yu önerdi. Üstelik Interliler, "Size 6 milyon Euro'luk adam veriyoruz" diyerek üste de 2.5 milyon Euro istedi. Galatasaray'ın Medel talebine ise "Hayır" dendi. Aslan, 2.5 milyon Euro nakit para isterken bu da karşılık bulmadı.

Melo-Galatasaray arasındaki görüşmeler de sıkı şekilde sürüyor. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Başkan Dursun Özbek'e dün, " İş çözülsün. Lig yaklaştı, zaman kalmadı. Ne olacaksa olsun. Ancak Melo gönülsüz kalacaksa kalmasın" dedi.

Hamzaoğlu, Melo'nun mutsuzluğuna ve gitmek istemesine dikkat çekip, "Zorla güzellik olmaz" diyerek satışa izin verdi. Yönetim ise Inter'le anlaşamayınca Melo'ya "1 yıl daha aynı şartlarda kal" dedi. Menajerle görüşmeler devam ederken 3.5 milyon Euro'dan 2 yıllık sözleşme isteyen Melo'ya yönetim 1 yıl için sıcak bakıyor.