'Melo tükürdü' iddiası

'Melo tükürdü' iddiası
'Melo tükürdü' iddiası
Olaylı Galarasaray-Fenerbahçe derbisinde ortaya yeni bir olay daha çıktı: Melo, Emre Belözoğlu'na tükürdü.

Galatasaray - Fenerbahçe derbisinden Felipe Melo'nun başrolde olduğu çok ilginç ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Brezilyalı oyuncunun kamera açısının dışında kaldığı bir pozisyonda Emre Belözoğlu'nu provoke etmek için tükürüğünü kullandığı öne sürüldü.

'Melo o hareketi bana yapsaydı...'


Akşam Gazetesi'nden Uğur Asarlı'nın haberine göre; Fenerbahçe cephesi, derbi sonrası sıcağı sıcağına resmi yollandan Melo hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Ancak Pitbull'un kırmızı kart pozisyonunda Emre'ye "Dil" çıkarması, "Çık git" hareketi ve eliyle "Gay" işareti futbol kamuoyunda infale yol açtı.

KULAKLARINA İNANAMADILAR

Öyle ki TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş 'taki Pascal Nouma vakasını örnek gösterip, G.Saray yönetimine Melo'yu takımdan göndermesi gerektiği tavsiyesinde bulundu. MHK Başkanı Zekeriya Alp de "Bülent Yıldırım'ın tek hatası Melo'yu atmamaktı" diyerek dolaylı yoldan Brezilyalı oyuncuyu eleştirdi.

Galatasaray ile TFF arasında demeç savaşları yaşanırken, Samandıra'dan çok ilginç bir bilgi geldi. Emre Belözoğlu, derbinin devre arasında neden provokasyonlar karşısında sakin kalamadığını anlattı. Tecrübeli futbolcu, "Melo, 2. dakikada boynuma tükürdü" diyerek soyunma odasındaki herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Engin Baytar'den Melo tepkisi