'Melo ve Jones karşı karşıya'

'Melo ve Jones karşı karşıya'
'Melo ve Jones karşı karşıya'
Beşiktaş'ın yeni transferi Jermaine Jones, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 32 yaşındaki orta saha oyuncusu, Melo sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

ABD Milli Takımı'nda forma giyen Jermaine Jones'un açıklamaları şöyle:

FERNANDES VE ALMEIDA ÖRNEĞİ

" Beşiktaş , Türkiye 'nin en büyük takımlarından biri. Genç ve tecrübeli oyunculara sahip. Manuel Fernandes ve Hugo Almeida, bu ligin en iyi oyuncularından."

Beşiktaş'ta Almeida şoku


"ŞAMPİYON OLACAĞIZ DİYE ÇILGINCA BİR SÖYLEMİN İÇİNE GİRMEK İSTEMİYORUM"

"Fabian Ernst ile farklı karakterlere sahibiz. O, burada büyük başarılar elde etti, şampiyonluklar yaşadı. Kendimi ondan ayırt etmeliyim.Buraya geldim ve şampiyon olacağız diye çılgınca bir söyleme girmek istemiyorum. Takımımız ve teknik ekibimiz ile sıkı bir çalışmanın içine gireceğiz. Sezon sonu ne olur bilemem"

"HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYORUM"

"Her gün daha iyiye gidiyorum. Takım antrenmanları yapmasam da bireysel antrenmanlar yaptım. Uzun süreden beri takımla çalışmamış olabilirim, ama sıkı çalışıyorum. Teknik direktörümüz tercih ederse Cuma günü oynayabilirim."

Dany: Kesinlikle doğru değil


"GENÇ OYUNCULARIN ÜSTÜNDEKİ BASKIYI BİZİM SIRTLAMAMIZ LAZIM"

"Kaliteli ve genç bir takımımız var. Genç oyuncuların öğrenmeye devam etmesi gerekiyor. Ben de onlara savaşma ve mücadele konusunda yardım edeceğim. Ligin en iyi takımlarından birisiyiz. Takımdaki genç oyuncuların öğrenme süreçlerinde onlara yardımcı olmalıyız. Bu genç oyuncuların üstündeki baskıyı bizim sırtlamamız lazım. Genç ve yetenekli oyunculardan birisi de Oğuzhan."

MUKAVEDEKİ İOPSİYON MADDESİ

"Sözleşmedeki sezon sonu opsiyonu ile ilgili karar her iki tarafın iradesiyle alındı. Görüşmeleri menajerim yaptı ve bana sundu. Benim için de makul bir teklifti. Her iki taraf bunu istedi ve gerçekleşti."

Golü unutan golcü


"MAÇLARDA AKLIMDA SADECE 3 PUAN VARDIR"

"Beşiktaş'a transferim ortaya çıktığında maçları izledim ve Türkiye ligi hakkında bilgi sahibi oldum. Galatasaray , Fenerbahçe , Trabzonspor gibi iyi oyunculara sahip takımlar var. Slaven Biliç daha önce çalıştırdığı takımlarda önemli gelişmeler sağladı. Ben sahadayken elimden gelen her şeyi yapan bir oyuncuyum. Bazen benim bu tavırlarım rakip oyuncular tarafından pek hoş karşılanmaz, ama benim aklımda sadece 3 puan vardır. Başka durumlarla ilgilenmem."

"GALATASARAY MAÇI ÖNCESİ MANŞETLERİ OKUYABİLİYORUM"

Jermaine Jones, Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo gibi özel bir gol sevincinin olup olmadığı sorusuna, "Melo kendi tarzında bir oyuncu. Bazen saha içinde bu tarz görevleri üstlenen oyuncular vardır. Galatasaray'da da benim üstlendiğim görevi yapan oyuncular var. Taraftarların Galatasaray-Beşiktaş maçını sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Manşetleri şimdiden okuyabiliyorum: Melo ve Jones karşı karşıya. Umarım iyi bir maç ve iyi bir mücadele olur" yanıtını verdi. Ali DANAŞ (DHA)

Bilic: Transferlerden memnunum