Melo'dan 'ayrılık' paylaşımı!

Melo'dan 'ayrılık' paylaşımı!
Melo'dan 'ayrılık' paylaşımı!
Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından takımdan ayrılmak istediği açıklanan Felipe Melo, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Geleceğimle ilgili henüz karar vermedim" dedi.

RADİKAL - Adı İtalyan kulübü Inter ile anılan Felipe Melo, sarı-kırmızılı takımdan ayrılacağı iddialarını doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu.

Hakkında çıkan transfer haberleri ve sarı-kırmızılı taraftarların sert eleştirisine yanıt beren Sambacı'nın, " Galatasaray 'ı her kulvarda başarıya taşımak için terimin son damlasına kadar mücadele ettim" şeklindeki sözleri, ayrılık mesajı olarak yorumlandı.

Galatasaray'a Fransız sol bek: Lionel Carole

"GALATASARAYLILAR BUNU BİLİYOR"

Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Melo, instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Son günlerde basında hakkımda birçok haber yer aldı. Bu haberlerde doğru olmadığını düşündüğüm bazı noktalara açıklık getirmek istiyorum. Geleceğimle ilgili kararı henüz vermedim. Çok sayıda zaferle ve kupalar kazanarak tamamladığımız uzun bir sezonun ardından ailemle birlikte tatil yaparak dinleniyorum. Kulübü hiçbir zaman finansal açıdan zor durumda bırakmadım. Aksine Galatasaray’a bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Galatasaray formasıyla sahada bulunduğum her bir dakikada elimden gelenin en iyisini yaptım. Gerçek bu ve Galatasaraylılar bunu biliyor. Galatasaray’ı kendi sağlığımın bile önünde tuttuğumu göz önüne alırsak, bazı taraftarların yaptığı yorumlar beni üzdü. Dört yılın ardından hakkımda söylenen kötü sözleri hak etmediğimi düşünüyorum. Bu süreçte Galatasaray’ı her kulvarda başarıya taşımak için terimin son damlasına kadar mücadele ettim" ifadelerini kullandı.

Yok artık Lucas Ontivero!