Melo'dan Fenerbahçe mesajı

Melo'dan Fenerbahçe mesajı
Melo'dan Fenerbahçe mesajı
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı, Fenerbahçe'ye karşı TFF Süper Kupa maçında sahada olmak istiyor.

Radikal.com.tr - Slovenya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Felipe Melo, "Yuvama döndüğüm için çok mutluyum. Yeni sözleşmem, kariyerim için önemli bir başarı oldu. Şu ana kadar üst üste 3 yıl aynı kulüpte oynamamıştım. Galatasaray , her sene olduğu gibi bu sene de kupalara talip olan bir takım olacak. Galatasaray'da tarih yazmak istiyordum. Bu zamana kadar da istediklerim oldu. Umarım böyle devam eder" dedi.

Aysal'dan Yıldırım'a yanıt


Başarılı orta saha oyuncusu, yönetimden gelen gelen Wellington önerisine karşın teknik direktör Fatih Terim'in kendisini tercih etmesiyle ilgili olarak "Wellington'u çok fazla tanımıyorum. Genç bir oyuncu, yetenekli bir isim ama tanımadığım için çok fazla yorum yapmam doğru olmaz. Fatih Terim'e teşekkür etmek istiyorum. 'İmparator' lakabı bir insana kolay takılmıyor. Oyunculara imnanmılmaz güven veriyor. O yüzden ona ve bütün teknik heyete teşekkür etmek istiyorum. Buraya gelmemde, burada olmamda bana çok yardımcı oldular. Slovenya'da her şey iyi gidiyor. Antrenman sahası ve şartlar çok güzel" ifadelerini kullandı.

Fizik olarak geçen sezon başından çok iyi durumda olduğunu vurgulayan Melo, "Uzun bir tatil oldu ama kondisyonerimi de beraberimde götürmüştüm. Yeri geldiğinde günde çift antrenman yaptım. Topla oynama bölümünde eksiklikler olabilir, onu da burada yaptığım antrenmanlarla hallediyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Fenerbahçe maçına kadar tamamen hazır olacağım" şeklinde konuştu.

Başarılı futbolcu, Galatasaray'da, 10 numaralı formayı Wesley Sneijder'e vererek, yerine 3 numaralı formayı giymesinin kendisi için önemli olmadığı, Galatasaray'ın başarılı olmasını önemsediğini belirtti. "10 numaralı formayı Sneider'e gözüm kapalı verdim " diyen Melo, yeni sezonda sahada daha iyi bir performans göstererek, Galatasaray'ı iyi yerlere taşımaya kararlı olduğunu sözlerine ekledi.

UEFA'dan G.Saray ve F.Bahçe'ye dev gelir

Derbi biletleri satışta