Melo'dan Hamzaoğlu'na şok yanıt!

Melo'dan Hamzaoğlu'na şok yanıt!
Melo'dan Hamzaoğlu'na şok yanıt!
Galatasaray Teknik Direktörü, tercüman Mert Çetin aracılığıyla Felipe Melo'yu aradı, 10 Temmuz'da gelip gelmeyeceğini sordu. Olumsuz yanıt alınca, "Öyleyse 10 gün daha izin veriyorum. Seni görmezsem bizimle devam etmek istemediğini düşüneceğim" dedi.

Gelecek yıl sözleşmesi bitecek olmasına rağmen 3 yıllık yeni bir protokol isteyen ama bu talebi kabul görmeyen Brezilyalı yıldızla, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile bir telefon görüşmesi yaptı. 10 Temmuz’da kampa katılması gereken Brezilyalı oyuncuyla, tercüman Mert Çetin aracılığıyla gerçekleşen görüşmede, “Gelecek misin?” sorusuna Melo’nun “Hayır” yanıtı verdiği öğrenildi.

Galatasaray'da en acı Bruma itirafı!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Hamzaoğlu’nun, Melo’nun bu katı tutumu üzerine, "Sana 10 gün daha izin vereceğim. 10 Temmuz’da gelmeyeceksin ama ikinci kampta bizimle ol. 20 Temmuz’da da seni görmezsem o zaman bizimle devam etmek istemediğini düşüneceğim. Ayrıca başka bir kulübe transfer olma arzun varsa, zaman da kazanmış olacaksın” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Melo’da yaşanan bu son gelişmenin, Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcuyu yeniden kazanmak istemesi şeklinde yorumlandı.

Son ana kadar Sambacı'yı bekleyecek olan Cimbom, ikinci kampın başlayacağı 20 Temmuz’da da takıma dönmezse, Melo'nun yerine bir transfer için harekete geçecek.

Dursun Özbek'ten iddialı açıklama