Melo'dan 'sexy' röportaj

Melo'dan 'sexy' röportaj
Melo'dan 'sexy' röportaj
Ülkesinde yayın yapan Sexy dergisine konuşan Melo, "Ben kötü çocuk değilim" dedi

Galatasaray ’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo ülkesinde ‘seksi’ bir röportaj verdi. Erkek dergisi Sexy’nin mart sayısına konuşan Melo, üzerindeki ‘kötü çocuk ’ imajını kabul etmediğini söyledi.

Brezilya Milli Takımı’ndan beklediği daveti alamadığını dile getiren deneyimli orta saha oyuncusu, “Brezilya Milli Takımı’nın kapılarının benim için tamamen kapandığına inanmıyorum. 2010 yılında yaşananlardan dolayı bedel ödediğimi düşünmüyorum. Bunun daha çok hocanın teknik bir tercihi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Kendisi hakkında yaratılan imajın biraz da Brezilya basınının eseri olduğunu dile getiren Melo, bu konudaki eleştirilerini “ Avrupa ’da büyük saygı duyulan birisiyim. Sağlam bir kariyer edindim. Her zaman tanrıyı her şeyin önüne koyuyorum. Kimin ne dediği hiç umrumda olmaz” diyerek dile getirdi.

Melo, “Kötü çocuk ben değilim. Kötü çocuk Viola’ydı, Romario’ydu. Benim böyle bir geçmişim yok. Romario benim idolümdür. Flamengo’dayken ben 12 yaşındayken, bana formasını hediye etmişti” ifadelerini kullandı. (Skorer)

İşte o röportaj: