Melo'nun formasına 15 bin TL

Melo'nun formasına 15 bin TL
Melo'nun formasına 15 bin TL
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo'nun forması, açık artırmada 15 bin TL'ye alıcı buldu.

Antalya Galatasaraylılar Derneği'nin Karaalioğlu Parkı'ndaki yeni binasının açılışına katılan Kulüp Başkanı Ünal Aysal, ardından beraberindeki yöneticilerle birlikte Harem adlı eğlenceye katıldı. Gemiye dernek başkanı Gökmen Güzel ile gelen Aysal, konuklardan büyük ilgi gördü.

İşte Galatasaray'ın yeni hocası


20. yıl kutlamalarının en önemli bölümünde, Felipe Melo'nun forması açık artırmaya çıkarıldı. Tiyatro oyuncusu ve yönetmen Abdullah Sürekli'nin sunumunda gerçekleşen açık artırmada, Brezilyalı futbolcunun formasını 15 bin TL'ye işadamı Yusuf İnal aldı.

Dernek başkanı Gökmen Güzel'in gecenin anlam ve önemini ifade eden konuşmasının ardından mikrofona gelen Başkan Ünal Aysal, Antalya'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Melo'dan 'transfer' açıklaması


BAŞKAN İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRME YARIŞI

Burcu Güneş'in şarkılarıyla coşan Galatasaraylılar, Başkan Aysal ile fotoğraf çektirme yarışına girdi. Aileleriyle gemideki eğlenceye katılan çocuklar da sarı-kırmızı renklerden oluşan giysileriyle büyük ilgi gördü. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Galatasaraylılar, önümüzdeki yıl yapılacak 21. kuruluş yıldönümü kutlamalarında buluşmak üzere ayrıldı. (DHA)

Ünal Aysal: Hiç çekinmem futbol takımını da çekerim