Melo'nun sözleşmesinde ilginç madde!

Melo'nun sözleşmesinde ilginç madde!
Melo'nun sözleşmesinde ilginç madde!
Galatasaray yönetimi, Felipe Melo'nun menajeri Rodriquez Baster ile yaptığı görüşmede ortak noktada buluştu. Brezilyalı yıldız başka bir kulübe gitmek isterse ya da Galatasaray, Sambacı ile yola devam etmek istemezse fesih bedelini ödemek zorunda kalacak.

Felipe Melo'nun yılan hikayesine dönen, 'Kalacak mı gidecek mi?' sorusu cevabını bulsa da Brezilyalı yıldız ile ilgili ortaya çıkan gerçekler bitmiyor.

Melo, Sivasspor maçında yok!

Hürriyet 'in haberine göre; Galatasaray ’ın 3 yıllık sözleşme yenilediği tecrübeli oyuncunun kontratında dikkat çeken bir nokta var. O da sözleşmenin tek taraflı fesih maddesi. Yönetim, Melo’nun menajeri Rodriquez Baster ile yapılan görüşmede, karşılıklı ayrılmanın bedelini 1 milyon Euro olarak belirledi.

EKSTRALARDA DA İNDİRİM

Bu arada Pitbull, önümüzdeki sezondan itibaren devreye girecek olan kontratından bonus gelirlerinde de yüzde 20 indirime gitti. 25 bin Euro olan maç başı ücreti 20 bin Euro’ya düştü. Öte yandan basın mensuplarıyla yaptığı görüşmede “Melo yokmuş gibi hazırlandık” diyen Hamza Hamzaoğlu, Brezilyalı yıldızı Sivasspor maçı kadrosuna dahil etmedi.

Beşiktaş'tan Galatasaray'a sürpriz transfer