Melo'ya çılgın teklif: 10 milyon euro

Melo'ya çılgın teklif: 10 milyon euro
Melo'ya çılgın teklif: 10 milyon euro
Katar liginde yer alan bir kulübün, Felipe Melo için Galatasaray'a 10 milyon euro önerdiği, Başkan Ünal Aysal'ın bu cazip teklifi geri çevirdiği öğrenildi.

Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo’ya Katar’dan 10 milyon euroluk teklif geldiği ortaya çıktı. Ancak menajer Bayram Tutumlu’nun iddiaları ile Brezilyalı futbolcuya gelen öneri yeni bir boyut kazandı.

Ve Lucescu son noktayı koydu


Skorer.com'da yer alan habere göre; FIFA menajeri Tutumlu, 30 yaşındaki Sambacı için Başkan Ünal Aysal ile temas kurduğunu ama olumsuz yanıt aldığını açıkladı. Tutumlu, Aysal’ın kendisine “10 milyon euro teklif ettiler, satmadık” dediğini ancak bunun doğru olmadığını ileri sürdü.

Brezilyalı futbolcunun eline maç başılarla beraber bir sezonda 5 milyon 212 bin euro geçtiğini, vergilerle kulüp için brüt rakamın 8.5 milyon euroya ulaştığını vurgulayan Tutumlu, “ Galatasaray , Melo’yu satarak çok kârlı bir yapabilirdi. Ancak bu fırsatı iyi değerlendiremediler” iddiasında bulundu.

Bayram Tutumlu, twitter hesabından da Başkan Ünal Aysal’a yönelik ağır eleştirilerde bulunarak, “Ünal Aysal yalanı fabrika gibi üretiyor. Galiba eski Barcelona Başkanı Laporta ile yarışıyor. Benim Galatasaray’a adam satma gibi bir düşüncem yok. Adam almak istiyorum. Galatasaray’ı külfetten kurtarmak için” ifadelerini kullandı.

Cimbom'da Sneijder tehlikesi