"Melo'ya köpek demek hayvanlara..."

"Melo'ya köpek demek hayvanlara..."
"Melo'ya köpek demek hayvanlara..."
Arkadaşının Melo tweetini kendi hesabından paylaşan Elazığspor kaptanı, Brezilyalı oyuncunun saha içi davranışlarına tepki gösterdi.

Beşiktaş - Galatasaray derbisi sonrası Eyüpsporlu Tayfun Taner'in paylaştığı tweeti retweet yapması ile Felipe Melo'ya ağır göndermede bulunan Ahmet Görkem Görk, paylaştığı tweetin Beşiktaş-Galatasaray derbisiyle bir ilgisi olmadığını söyledi.

Olay adam Melo konuştu


Eurosport Türkiye 'ye konuşan Elazığspor kaptanı, "Karşılaşmayı izlemedim. Arkadaşımın attığı tweet Melo'yu tanımlıyordu, o yüzden paylaştım. Geçen sezon oynadığımız ve Galatasaray'ın 3-1 kazandığı karşılaşmanın ikinci dakikasında Melo bana bilerek ve isteyerek dirsek attı" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli oyuncu, Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo'nun sahada rakip oyuncuları sürekli provoke etmeye çalıştığını savunarak, "Durmadan rakip takım oyunculara küfür ediyor" dedi.

İşte Melo'yu bekleyen ceza


  http://www.radikal.com.tr/115218311521832

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tayfun hangi takımı tutuyor? - inventor

  Melo ne yapmış ki, nizami olmayan tehlikeli davranış için kırmızı kart görmüş ve çıkarken GS. Formasını havaya kaldırmış. Sıradan topçu Tayfun, Paskal Nouma ile Fenerli Meireles?in gösterdiklerini Melo göstermedi diye kızgınlığından tweet atmış olmalı.

  en büyük cimbom - kizil1984

  siz bu kafayla 2. sınıf takımların 5. sınıf topcusu(futbolcu diyemiyorum) olarak kalmaya mahkumsunuz, keşke o melonun tırnağı olabilseniz