Melo'ya sert tepki: Tetikçi...

Melo'ya sert tepki: Tetikçi...
Melo'ya sert tepki: Tetikçi...
Yorumcu Sinan Engin, Aziz Yıldırım'ın adının geçtiği mesajı RT yaptığı için 2 maç men cezası alan Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo'yu ağır ifadelerle eleştirdi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programında yorumculuk yapan Sinan Engin, twitter'den Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım aleyhine bir sözü retweet yapmasının ardından 2 maç ceza alan Felipe Melo hakkında, "Bu Melo nasıl bir misyon üstlenmiş? Galatasaray 'ın kurucusu mu Melo? 'Oynaması lazım' dedim. Cezası için konuştum, ama bunlar onun konusu değil. Melo, bunlar hiç senin konuların değil. Sen bu iki camiayı bu kadar geremezsin. Melo bir nevi tetikçi. Melo'yu tetikçi yapmışlar" ifadelerini kullandı.

TFF binasında Melo düellosu!


"SEN HAKİKATEN BİR TETİKÇİSİN"

Kameraya dönerek konuşmalarına devam eden Engin, "Melo sen hakikaten bir tetikçisin. Kendini bu kadar kullandırma. Galatasaray ile güzel anlaşma falan yaptın, ama yazık iki camiaya. Onlar da insan, onlar da futbolcu arkadaşların. Senin sırtın sıvazlandıkça iyice açılıyorsun. Sen sahada kaç maç kazandırdın Galatasaray'a? Senede 4-5 milyon Euro para alıyorsun. Standart bir orta saha oyuncususun. Galatasaraylıların hoşuna gidiyordur, ama 'Aferin Melo' diyemeyiz" şeklinde konuştu.

"İKİ SENE SONRA GİDECEKSİN"

Sinan Engin, "Kusura bakma ama Galatasaray taraftarı ve camiası seni tetikçi olarak kullanıyor. Hiç böyle bir futbolcu modeli olmadı bu zamana kadar. Bir kulüple ilgili bu kadar ağır konuşan futbolcu olamaz. Kendine gel Melo. Başına bir şey gelse ne olur? Sen niye insanları tahrik ediyorsun. İki sene sonra gideceksin, ama herkes burada kalacak. Lafım Aysal'a, buna bu kadar yol vermeyin. Aynısını Volkan için de söyledim. Retweet bahane. TFF bunların devamına ceza veriyor" açıklamasını yaptı. (Sporx.com)

Felipe Melo'ya erteleme yok!