Melo'yu çıldırtan haber!

Melo'yu çıldırtan haber!
Melo'yu çıldırtan haber!
Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, ezeli rakip Fenerbahçe ile oynanacak derbi maç öncesi hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

Felipe Melo, yıldızının barışmadığı Fenerbahçeli oyuncular Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e yönelik bir açıklaması olmadığını belirterek, "Derbiden önce ne rakibimiz, ne de rakibimizde yer alan bir futbolcu hakkında konuşmadım. Basında yalan haberler çıkıyor. Türkiye 'de insanlar Allah'tan korkuyor, ama yalan yazmaktan korkmuyor" dedi.  

Ünal Aysal'ın basın toplantısında panik!


" GALATASARAY 'A SAYGI DUYMAK ZORUNDALAR"

Brezilyalı yıldız, "Her zaman önceliğim işim ve ailem. Geceleri dışarı çıkmak bana göre değil. Böyle olsa 4 sene boyunca bu tip haberler çıkardı. Basına sesleniyorum, Galatasaray armasına saygı duymak zorundalar. Burası başka camialara benzemez. Burası küçük bir kulüp değil, dünyanın sayılı kulüplerinden birisi. Basın mensupları Galatasaray'a saygı duyacak" ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi olan Melo, "Taraftarlarımıza her maçta ihtiyacımız var. Eskişehirspor maçında tarafsız oynadık ve beraberlikle bitti. Bize destek verdikleri sürece kendimizi daha güçlü hissediyoruz, sahada bir kişi fazla oluyoruz. Derbi maçlarla ilgili unutamadığım iki anım var. İlki Kadıköy'de yaşadığımız şampiyonluk, ikincisi Fenerbahçe 'ye karşı attığım gol" şeklinde konuştu.

Passolig'e Galatasaray damgası