Melo'yu sinirlendiren Sneijder sorusu

Melo'yu sinirlendiren Sneijder sorusu
Melo'yu sinirlendiren Sneijder sorusu
Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam Juventus'u konuk edecek Galatasaray'da Brezilyalı yıldız, takım arkadaşı hakkında yöneltilen soruya ilginç bir yanıt verdi.

Esma ÇAKIR / Roma (DHA) - Felipe Melo, La Gazzetta dello Sport'a verdiği demeçte, "Sneijder'siz Galatasaray 'ın güçsüz olduğunu söyleyenler bir halttan anlamıyordur. Biz ondan önce de kazanıyorduk" ifadelerini kullandı.

Drogba: Ocak'ta gitmiyorum, sezon sonu...


"JUVENTUS BİZDEN DAHA GÜÇLÜ"

30 yaşındaki orta saha oyuncusu, Juventus'un Galatasaray'dan daha güçlü olduğunu belirterek, "Juventus İtalya'nın şampiyonu, biz ise Türkiye 'nin. Ama biz gerçekçiyiz; Juventus daha güçlü ve bu daha çok çaba sarfetmemiz gerektiğinin bir göstergesi" diye konuştu.

Kura çekilişinde eski takımı Juventus'un kendilerine rakip olduğunda üzülmediğini dile getiren Sambacı, "Şampiyonlar Ligi'nde kolay bir takıma denk gelmeyi umamazsın. Aksine Real Madrid ve Juventus gibi büyüklerle oynamak beni memnun eder" ifadelerini kullandı.

Muslera: Güvenim yerinde


"MANCINI ÇOK ÇALIŞIYOR"

2 Ekim'de, Roberto Mancini'nin takımın başına gelmesinin hemen ardından deplasmanda Juventus karşısında elde ettiği beraberlikle iyi bir skor elde ettikleri hatırlatılan Melo, "Mancini defans üzerinde çok çalışıyor, bunu iyileştirmemiz lazım. Bunun dışında Mancini çok motive olmuş durumda. Real Madrid karşısında 21. dakikaya kadar oyun bizim elimizdeydi" dedi.

Pogba ile güzel bir mücadeleye girip girmeyeceği sorulan Melo, "Evet, ama maç bir düello değildir. Pogba gerçekten çok güçlü, yaşını da düşünürsek dünyanın en iyi orta sahacısı olabilir" diye konuştu.

Melo, bu akşamki maçta taraftarı ateşlemenin de kendi ellerinde olduğunu belirtti.

Ünal Aysal 'UEFA', Mancini 'tur' dedi


"TÜRKİYE LİGİ'NDE BİZ ŞAMPİYONUZ"

Başarılı futbolcu, şakaya bile mahal vermeden Türkiye Ligi'nde bu sezon kazananın kendileri olacağını iddia ederek, teknik direktör değişiminden sonra sistemin oturması için zamana ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

Türkiye'de "Wesley Sneijder'sız bir Galatasaray'ın güçsüz olduğu" söylentileri olduğu hatırlatılan Melo, "Bunu söyleyen bir halt anlamıyordur. O, kısa zaman önce takıma geldi ve bizimle her şeyi kazandı. Ama biz zaten ondan önce de her şeyi kazanmıştık. Sneijder büyük ve önemli bir futbolcu, her an belirleyici bir oyun sergileyebilir ve bunun böyle devam etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.

"JUVENTUS KALBİMDE KALDI"
Felipe Melo, Juventus'tan ayrıldığı için pişman olup olmadığı yönündeki soruya, "Neden olayım ki? Orada 78 maça çıktım. Sonra Galatasaray'a geldim. Türkiye'de de kazanmam gereken her şeyi kazandım. Conte, Juventus'ta kalmamı istedi, ama ben seçimimi yapmıştım. Ancak Juventus benim kalbimde kaldı" yanıtını verdi.

Abdi İpekçi'de Hababam Güm Güm Güm