Memo 'Melisa'sına kavuştu

Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un uzun bekleyişi mutlu sonla bitti. Eşi Yeliz ile birlikte uzun süredir bekledikleri ve Melisa adını verdikleri kız çocukları önceki gece dünyaya gelen Mehmet Okur, baba olmanın sevincini yaşıyor.

SALT LAKE CITY - Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un uzun bekleyişi mutlu sonla bitti. Eşi Yeliz ile birlikte uzun süredir bekledikleri ve Melisa adını verdikleri kız çocukları önceki gece dünyaya gelen Mehmet Okur, baba olmanın sevincini yaşıyor. 55 santimetre boyunda ve 4.280 kilogram ağırlığındaki Melisa'yı kucağına ilk kez aldığında gözyaşlarını tutamayan Okur'a yakın arkadaşı Andre Kirilenko'dan bir uyarı geldi.
Kirilenko'dan nasihat
Kirilenko kendisine Utah Jazz efsanesi John Stockton'un verdiği bir nasihati Mehmet Okur'a iletti. Stockton, Kirilenko'ya "Anneyi ve bebeği evde senin uyuyacağın yerden en uzak yatak odasına koy" nasihatinde bulunmuştu. Amaç Ukraynalı yıldızın maç performansının düşmemesiydi. Kirilenko bu nasihati Okur'a iletti ama kendisinin bu tavsiyeye uymadığını eklemekten de geri durmadı. "Sadece maç geceleri bu tavsiyeyi uyguladım" diyordu 'AK' lakaplı Kirlienko. (Spor Servisi)