Menajeri açıkladı: Astori'de son durum

Menajeri açıkladı: Astori'de son durum
Menajeri açıkladı: Astori'de son durum
Cagliari forması giyen Davide Astori'nin temsilcisi Contratto, İtalyan futbolcu için Galatasaray'la yapılan transfer görüşmeleri hakkında konuştu.

Sarı-kırmızılı takımın kadrosuna katmak istediği 27 yaşındaki savunma oyuncusu ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.

Mancini 'yok artık' dedirtti!
 

Radyospor’un sorularını yanıtlayan Davide Astori'nin menajeri Renzo Contratto, " Galatasaray , futbolcumla ciddi bir şekilde ilgileniyor. Ancak mali nedenlerden dolayı transfer zor gözüküyor. Bana göre çok çalışmak gerekir. Cagliari, tüm haklarıyla satmak istiyor. Kiralama seçeneğini istemiyorlar. Tabii satış fiyatı için doğrudan kulübün başkanıyla görüşmek gerekiyor. Biz Galatasaraylı idarecilerle görüşüyoruz. Bizim açımızdan sorun yok. Ancak kulüplerin anlaşması gerekir" dedi.

"MANCINI TRANSFERİ ÇOK İSTİYOR"

FIFA Menajeri Renzo Contratto, "Astori, Galatasaray’a transfer olmak istiyor. Bu son derece açık. Arzusu ve isteği Galatasaray’da oynamak. Benim izlenimim Roberto Mancini’nin de futbolcuyu transfer etmeyi çok istediği yönünde. Ancak kulüp kiralık transfere sıcak bakmıyor. Galatasaray’ın satın alması gerekir. Bu nedenle bir zorluk yaşanıyor. Biraz daha beklemek gerekiyor. Ülkenizde 3 Şubat tarihine kadar transfer devam ediyor. Bakalım neler olacak?" ifadelerini kullandı.

Aysal'a göre en önemli sorun