Mert Günok başka bahara!

Mert Günok başka bahara!
Mert Günok başka bahara!
3 haftalık başarılı performansının ardından Mert Günok için 'kalenin yeni sahibi' yorumları yapılıyordu. Ancak cezası biten Volkan Demirel, Akhisar sınavında hocasının ilk tercihi olacak.

Volkan Demirel’in Süper Kupa Finali sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle aldığı 3 maçlık cezanın ardından sezonun ilk üç haftasında kaleyi koruyan isim Mert Günok’tu... İlk hafta oynanan Karabükspor karşılaşmasında yediği 2 golün ardından diğer iki mücadelede kalesini rakiplere kapatan Mert, gösterdiği performansla da adından söz ettirdi.

Kalenin yeni sahibi olabileceği yönünde yorumlar ortaya çıkarken, cezası sona eren Volkan Demirel, 4. haftadaki Akhisar sınavında hocasının ilk tercihi olacak. Altyapısından yetiştiği Fenerbahçe ’de A takımı ile 7. sezonuna giren 25 yaşındaki Mert’e ise tekrar kulübe yolu gözükecek.

MERT İÇİN SORUN YOK!

Her sezon öncesi ismi birçok kulüple anılmasına rağmen Sarı-Lacivertliler’de kalmayı tercih eden ve kalenin ilk adayı olmayı hedefleyen Mert Günok’un, teknik heyeti en çok mutlu eden tavrı ise her zaman ilk 11’de oynayacakmış gibi çalışması... Yedek kalmayı sorun yapmayan yıldız file bekçisi, antrenmanlarda eksiksiz bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. (Fanatik)