Messi böyle istedi! 'Luis Enrique'yi kovuyoruz'

Messi böyle istedi! 'Luis Enrique'yi kovuyoruz'
Messi böyle istedi! 'Luis Enrique'yi kovuyoruz'
Barcelona'da, 1-0 kaybedilen Real Sociedad maçında yedek başlayan Lionel Messi ile teknik direktör Luis Enrique arasındaki kriz büyüyor.

RADİKAL - NTV Spor 'da yer alan habere göre; Pazartesi antrenmana çıkmayan Messi'ye gün boyu ulaşılamadı. Bunun üzerine teknik direktör Luis Enrique, Arjantinli oyuncuya ceza verme kararı aldı.

Ancak araya giren Xavi, Iniesta ve Busquets, Messi'ye ceza vermenin kaosu daha da arttıracağını belirterek Luis Enrique'yi ikna etmeyi başardı.

Fakat bunu öğrenen Messi, Barcelona yönetimine "Ya ben ya da Luis Enrique" restini çekti.

İspanyol radyosu Cadena Cope, Katalan kulübünde yönetimin Arjantinli yıldıza Luis Enrique'nin kovulacağı yönünde söz verdiğini öne sürdü.


  ETİKETLER:

  İspanyol

  ,

  Barcelona

  ,

  spor

  ,

  messi

  ,

  Ceza

  ,

  NTV

  http://www.radikal.com.tr/126657112665711

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sistem değişmeli - bizeke

  Barselona tek düze futbol oynuyor.Devamlı kısa ve verkaçlarla gol yollarını arıyor. Ancak bu sistemi bilmeyen kalmadı. Defansı çok adamlave ortada yapan rakip takım Barselonayı çok zorluyor. Luis Enrike geldiğinde bu sistemi değiştireceğini, Yan ortalar , kenarlardan sıfıra inme ve bol şut artıracağını ileriye dönük futbol oynatacağını zannettik. Ancak Barca eski futboluna devam etti. Messi yıldız bir futbolcu .Diğer futbolcular onun ezikliği altına giriyorlar. Sistem değişmiyor. Ya Messi'yi gözden çıkaracaklar ya da sistemi değiştirecek bir teknik direktör bulacaklar. Bir süre sonra küçük takımlardan bile yenilgiler başlayıp da hiçbir kupa alınmadığında yukarıda söylediğim değişikliği yapmak mecburiyetinde kalacaklar.