Mesut Özil çılgına çevirdi

Mesut Özil çılgına çevirdi
Mesut Özil çılgına çevirdi
Arsenal'in Türk asıllı Alman oyuncusu Mesut Özil'in, Bayern Münih maçında kaçırdığı penaltı İngilizleri sinirlendirirken, İspanyollar ise büyük sevinç yaşadı.

MADRİD - İspanya basını, Mesut Özil'in bu sene Şampiyonlar Ligi ’nde iki penaltı kaçırdığına vurgu yaparak, hatanın ona halen penaltı atışı yaptıran teknik heyetin olduğunu ileri sürdü. Mesut'un Real Madrid’den ayrıldıktan sonra büyük bir düşüşe geçtiğine dikkati çeken gazeteler, “Alman oyuncuyu artık burada kimse özlemiyor” yorumunda bulundu.

Özil’in kaçırdığı penaltının karşılaşmanın kırımla noktası olduğuna yer veren İngiliz gazeteleri ise Bayern Munih karşısında 90 dakika sahada kalan Mesut’un, sadece kaleye bir şut çekebildiğini, 60 pasın 10’nu yanlış yere verdiğini ve bir faul yaparak sahada yokları oynadığını savundular.

İspanyol ve İngiliz basını, daha önce de Mesut Özil’in gece hayatına olan düşkünlüğünü hatırlatarak, Paparazilerin sürekli takibi altında olan Mesut’un bu hayatına çeki düzen vermemesi halinde futbol performansında düşüş yaşayabileceği uyarısı yapmışlardı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)