Mesut Özil'e övgü yağmuru

Mesut Özil'e övgü yağmuru
Mesut Özil'e övgü yağmuru
İngiliz basını, Mesut Özil'in Arsenal'in 5-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan Aston Villa maçındaki futbolunu göklere çıkartırken, Türk asıllı futbolcu için "Rönesans Adam" başlığını kullandı.

LONDRA - "Mesut Özil, Arsenal'ın Aston Villa'yı 5-0 yendiği maça ilham verdi. Alman oyun kurucusu hem sakatlıktan döndü, hem de en iyi futboluna döndü" yorumunu yapan Daily Mail , Mesut Özil'in Arsenal'in Olivier Giroud'un attığı ilk golün asistini yaptığını ve ikinci devrede 56. dakikada topu filelere gönderirken formunun zirvesinde olduğunu, Aston Villa'ya sürekli problem yarattığını vurguladı.

Arsenal'deki futbol kariyerinde kötü günler geçiren yıldız ismin, Aston Villa karşısında en iyi futbolunu sergilediğini yazan Daily Mail, 26 yaşındaki futbolcunun Santi Cazorla ve Aaron Ramsey ile mükemmel paslaşması ve kale önündeki akıllı hareketleriyle göz doldurduğuna dikkati çekti.

Özil'in maçta formunu göstermesinin 8 dakika aldığını belirten Daily Mail, yıldız futbolcunun Aston Villa defansında karışıklık yarattığını yazdı. Faruk ZABCI (DHA)  


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  Futbol

  ,

  Arsenal

  ,

  Mesut Özil

  ,

  Oyun

  ,

  Mail