Mesut Özil'in babasına babalık davası

Mesut Özil'in babasına babalık davası
Mesut Özil'in babasına babalık davası
Arsenal ve Alman Milli Takımı'nın yıldızı Mesut Özil'in babası Mustafa Özil'e babalık davası açıldı.

BERLİN - Almanya'nın yüksek trajlı gazetelerinden Bild, Mustafa Özil'in evli iken yasak ilişkiden bir başka çocuğu olduğunu iddia etti.

Habere göre; Mustafa Özil'in 25 sene önce ilişki yaşadığı Monika isimli Alman sevgilisinden Denise isimli bir kızı oldu. Mesut Özil'in üvey kardeşi olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Denise, açtığı babalık davası ile ilgili açıklamalarda bulundu. Denise, "Babam, Gülizar Özil hanımla evliyken annemle de ilişkiye girmiş ve kendileri için Gelsenkirschen'de bir daire tutmuş. Babam beni üzerine kaydettirmedi. Başkalarına beni hep bir tanıdık olarak tanıttı. Annem, ben 11 yaşındayken henüz 39 yaşında öldü. Beni teyzem büyüttü" şeklinde konuştu.

Mesut'un, annesinin ve diğer üç kardeşinin kendisinden haberdar olduğunu belirten Denise, babasıyla 2014 yılından beri görüşmediğini belirterek, "Beş yaşında bir çocuğum var. 2014 yılında teyzemin yanından ayrılıp erkek arkadaşım yanına taşındım. O günden beri babam benimle ilgilenmiyor. Hiç olmazsa çocuğumun hatırına bana babalık görevini yapsın" dedi.

Mustafa Özil ile kısa bir süre önce görüştüklerini ama anlaşamadıklarını ifade eden Denise'in, Mustafa Özil'e açtığı babalık davası yeni yılda görülecek. (DHA)