Mevlüt Erdinç: Fenerbahçe ile anlaştım

Mevlüt Erdinç: Fenerbahçe ile anlaştım
Mevlüt Erdinç: Fenerbahçe ile anlaştım
2012-2013 sezonunu Rennes'de geçiren ve 45 maçta 15 gole imza atan milli futbolcumuz Mevlüt Erdinç, Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı.

Fransa'da yaşadığı bölgeye yakın olan Lyon'da kültür festivaline katılan ve burada futbolseverlerin sorularına maruz kalan Mevlüt Erdinç, " Fenerbahçe 'ye gelecek misin?" sorusuna "Evet.H ayırlısıyla gidiyorum Fenerbahçe ile anlaştım" yanıtını verdi.

Volkan'dan küfür açıklaması

Milli futbolcu, 2009-2012 yılları arasında 3 sezon boyunca PSG formasını 78 maçta giymiş ve 24 gol atmıştı. 2012-2013 sezonunu Rennes'de geçiren ve 45 maçta 15 gole imza atan Mevlüt Erdinç, bu sezon Saint-Etienne'de oynuyor. Sezon bitiminde Fransa'ya veda etmek isteyen golcü oyuncu, menajeri ile görüşerek Türkiye 'de oynamak istediğini söylemişti.

3.5 MİLYON EURO BONSERVİS

Uzun süredir takip ettikleri Mevlüt'ün bu niyetini duyan Fenerbahçe, yıldız futbolcunun menajeri ile yaklaşık 3 ay önce temasa geçip transfer görüşmelerini başlatmıştı. Sözleşmesi devam eden Mevlüt için Saint-Etienne'e 3.5 milyon euro bonservis bedeli ödenecek. Yeni sezonda Afrika Kupası'nı göz önünde bulunduran ve Sow-Emenike-Webo gibi oyuncularının bu dönemde uzak kalacağını hesaba katarak yerli golcü isteyen sarı-lacivertli kulübün, milli futbolcu ile el sıkıştığı ve resmi transfer sezonunda bu işi bitireceği belirtildi. 

Sow'dan şoke eden istek!