Milan, Eto'o'yu istemeye hazırlanıyor

Şampiyonlar Ligi şampiyonu Milan, bu yılın transfer bombasını Barcelona'dan golcü oyuncu Samuel Eto'o'yu renklerine bağlayarak patlatmaya hazırlanıyor.

MADRİD - Şampiyonlar Ligi şampiyonu Milan, bu yılın transfer bombasını Barcelona'dan golcü oyuncu Samuel Eto'o'yu renklerine bağlayarak patlatmaya hazırlanıyor. İspanya'nın Marca gazetesinin haberine göre Milan'dan bir yetkili birkaç gün içerisinde Barcelona'lı yöneticilerle masaya oturacak. Milan yaz başından bu yana Barça'nın Brezilyalısı Ronaldinho'yla da ilgilenmiş ve Kaka-Ronaldinho takasıyla bu oyuncuyu da renklerine bağlamayı hedeflemişti.
Marca gazetesi Katalan ekibinin Arsneal'den Thierry Henry'yi renklerine bağlaması sonrası Eto'o, Messi, Henry ve Ronaldinho dörtlüsünün bir arada forma giymesinin güç olduğunun altını çizdiği haberinde bu nedenle Eto'o'nun elden çıkarılmasına sıcak bakılabileceğini iddia etti. Henry'nin Barça'ya gelişiyle başlayan kelebek etkisi Milan'ın Eto'o'yu alması halinde Ronaldo'nun Türkiye dolaylarına bir yolculuk yapmasıyla son bulabilir mi, zaman gösterecek. (Spor Servisi)