Milan için 1 Milyar Euro

Milan için 1 Milyar Euro
Milan için 1 Milyar Euro
Taylandlı bir işadamı, İtalya'nın köklü kulübü Milan'ı satın almak için 1 Milyar Euro teklif etti.

İSTANBUL - Milan Kulübü, son dönemlerde kazandığı başarılarla değil yaşadığı maddi problemlerle sık sık gündeme geliyor. Son olarak masraflı olduğu için takım otobüsünü satan Milan'ın sahibi Silvio Berlusconi'nin, kulübü satacağı iddia edilmişti.

Küme düşen Cardiff, şampiyon Bayern'e fark attı

Tayland gazetesi The Bangkok Post'un iddiasına göre; Taylandlı işadamı Bee Taechaubol Milan'ı almak için Berlusconi'ye tam 1 Milyar Euro teklif etti. Daha öncede 7 kez Milan'ın yüzde 50 hissesini almak için teklif veren ama her defasında ret cevabı alan Taechaubol'un bu seferki teklifinin Berlusconi tarafından kabul edeceği belirtildi.

2011 yılından beri Serie A'da şampiyon olamayan ve bu sene lider Juventus'un 24 puan gerisinde 11'inci sırada yer alan Milan'da taraftarlar kulübün sahibi Berlusconi'nin takıma sahip çıkmadığından yakınıyorlar.

Milan'ın İtalya 'da ki en önemli rakiplerinden olan Inter'in de 2013 yılında Endonezyalı Erick Thohir tarafından yüzde 70 hissesinin alınmasından sonra Milan'a talip olan Bee Taechaubol'un da Asyalı olması ise başka dikkat çekici detay. Sercan SAPANATAN (DHA)

Juventus TV'de skandal görüntü!