Milli oyuncudan şoke eden tweet

Milli oyuncudan şoke eden tweet
Milli oyuncudan şoke eden tweet
Yunanistan yenilgisi sonrasında kadroya alınmayan basketbolcunun yayınladığı mesaj tepki çekti.

Radikal.com.tr - 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası D Grubu'nda mücadele eden Türkiye , kader maçında Yunanistan ile karşı karşıya geldi. İlk 2 sınavından mağlubiyetle ayrılan 12 Dev Adam, Yunanistan'a 84-61 yenildi ve üçte sıfır ile gruptan çıkma şansını kaybetti.

Türkiye havlu attı; Üçte sıfır!


Enes Kanter'in karşılaşma sonrası attığı tweet ise adeta ağır yenilginin önüne geçti. Mikro blog sitesi Twitter'dan "Hahahahhahahaa" mesajı yayınlayan genç oyuncu, gelen tepkiler üzerine attığı tweeti sildi. Kanter, ikinci tweetinde, "Güldüğüm kişinin Milli takım veya herhangi bir olayla hiçbir ilgisi yoktur Hahaha.... Dediğim kişi kardeşim KeremKanter'dir. Sâkin Haha" ifadelerini kullandı.ENES KANTER'E GENÇ ENES ÜNAL'DAN CEVAP GELDİ

Galatasaray'a attığı gol ile adından söz ettiren Bursaspor'un genç futbolcusu Enes Ünal, Kanter'in tweetine sert bir cevap verdi. "An gelir bazı insanlara aynı ismi taşıdığın için utanırsın" yorumunda bulunan yeşil-beyazlı oyuncu, Kanter'in ikinci tweeti sonrası ise özür mesajı yayınladı.

KADRODA NEDEN YOK?

EuroBasket 2013 Elemeleri F Grubu'nda İtalya, Çek Cumhuriyeti, Portekiz ve Belarus ile mücadele eden 12 Dev Adam'ın, 5 Temmuz'da açıklanan kadrosunda yer alan Enes Kanter, milli takım kampına katılmayı reddetmişti. Bu gelişme sonrasında Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Enes'in bir daha milli takıma çaprılmayacağnın açıklamıştı.

Devler yine kayıp!