Milli oyuncunun çıldırtan mesajı

Milli oyuncunun çıldırtan mesajı
Milli oyuncunun çıldırtan mesajı
Yunanistan mağlubiyeti sonrası attığı tweetle gündeme gelen Enes Kanter, Rusya yenilgisinin ardından şoke eden bir tweet daha attı.

A Milli Basketbol Takımı, 2013 Avrupa Şampiyonası'nda hayal kırıklığı yaşattı. Grupta oynadığı 5 maçtan 4'ünü kaybeden ve 12 Dev Adam'a en büyük tepkiyi gösteren isim Enes Kanter oldu.

Milli oyuncudan şoke eden tweet


NBA'de Utah Jazz forması giyen genç oyuncu, 89-77 kaybedilen Rusya maçı sonrası twitter hesabı üzerinden, "Şşşşşssshhhh : ) by byee Haha" mesajı yayınladı.21 yaşındaki basketbolcu, Milli Takım'ı ima ettiği düşünülen bu sözleri sonrası tepki çekti. Tepkiler arasında en dikkat çekeni ise eski bir milli basketbolcudan geldi. Mehmet Okur, "Bu yaptığın yanlış. Ne olursa olsun yakışmadı. Unutma yarın öbur gün bu takımda yer alacaksın" karşılığını verdi.Bu mesajdan 4 saat önce "Keşke bide benim şu işin gerçeğini bi bilenden dinleseydiniz. BAZI insanlar değişmeden kafalar değişmeden daha çok yıllar geçecek böyle. Yazık!" ifadelerini kullanan Kanter, kendisine yöneltilen tepkilere karşılık vermişti.

Kutluay'a tepki, Hidayet'e destek

İşkence yenilgiyle bitti


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Basketbol

  ,

  Rusya

  ,

  NBA

  ,

  ENES

  ,

  Avrupa

  ,

  genç

  ,

  Karşılık

  ,

  tweet