Milli Takım sanal âlemde

Dünya Kupası'nda üçüncü olarak büyük bir başarıya imza atan A Milli Futbol Takımı, ABD'nin uluslararası haber kanalı CNN'in resmi internet sitesinde, '2002'de Yılın Futbol Takımı' adayları arasında gösterildi.

ATLANTA - Dünya Kupası'nda üçüncü olarak büyük bir başarıya imza atan A Milli Futbol Takımı, ABD'nin uluslararası haber kanalı CNN'in resmi internet sitesinde, '2002'de Yılın Futbol Takımı' adayları arasında gösterildi.
İnternet sitesi ziyaretçilerinin oylarıyla belli olacak, '2002'de Yılın Futbol Takımı' adayları arasında Türk Milli Takımı'nın yanısıra, Brezilya Milli Takımı (5. kez Dünya Şampiyonu), Arsenal (İngiltere Lig ve Federasyon Kupası şampiyonu), Bayer Leverkusen (Şampiyonlar Ligi finalisti), Real Madrid (Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Kupa şampiyonu) ve Güney Kore (Dünya Kupası dördüncüsü) yer aldı. Dün başlatılan ankette Türk Milli Takımı, yüzde 27 oy alan Brezilya Milli Takımı ile yüzde 21 oy alan Güney Kore Milli Takımı'nın ardından yüzde 19'luk oranla üçüncü sırada bulunuyor. Kulüp takımları ise milli takımların gölgesinde kaldı.
'2002'de Yılın Futbol Takımı' anketinde oy kullanabilmek için, www.cnnsi.com/soccer/ adresinden siteye ulaşılabiliyor. (Spor Servisi)