Milosevic: Tek yapabileceğim bu

Milosevic: Tek yapabileceğim bu
Milosevic: Tek yapabileceğim bu
Beşiktaşlı futbolcu Alexander Milosevic, Osmanlıspor ile 2-2 berabere kaldıkları hazırlık maçıyla ilgili, "Her anlamda olumlu bir sınav oldu" dedi.

ANTALYA - Alexander Milosevic, Osmanlıspor maçının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, karşılaşmada ağırlıklı olarak Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde süre alamayan oyuncuların görev yaptığını ifade etti.

Maç içinde doğru işler yaptıkları bölümlerin yanı sıra konsantrasyonu yüksek tutamadıkları bölümlerin de olduğunu belirten Beşiktaşlı futbolcu, "Devamlı süre almadığınız zaman bu bocalamaları yaşamanız normal. Her anlamda olumlu bir sınav oldu" diye konuştu.

Milosevic, Beşiktaş takımındaki her futbolcunun, kadroda yer bulabilmek için sürekli forma mücadelesi vermesi gerektiğini belirtti.

Sezon başından bu yana sıkı bir şekilde çalışmasına karşın forma giyemediğini vurgulayan Milosevic, "Tabii ki forma giymek isterdim. Forma giymek bizi daha çok mutlu ve tatmin eder ama şu anda takım çok iyi bir yolda. Ben de mücadele etmeye devam edeceğim. Şu anda tek yapabileceğim bu" şeklinde ifadeler kullandı.

Beşiktaşlı futbolcu, forma giyememesi durumunda devre arasında transferin söz konusu olup olmayacağı sorusuna verdiği cevapta, kart cezaları ve sakatlıklar nedeniyle mutlaka şans bulacağını belirtti.

Ara transfer dönemine uzun bir zaman olduğunu belirten Milosevic, şöyle konuştu:
"Çok sıkı bir şekilde çalışmaya devam edeceğim. Mesela bu akşamki maç her anlamda iyi bir sınav oldu. Çünkü doğru işleri, doğru bir pozisyonda ve zamanlamada yapmak için bunlar çok önemli sınavlar. Benim için gerçekten çok büyük bir adım oldu." (AA)