Mircea Lucescu basına kızgın

Lige verilen arayı değerlendiren Beşiktaş, kamp yapmak için bugün Romanya'nın Bükreş kentine gidecek. Siyah-Beyazlı kafile bu akşam Aztra Ploesti ile bir hazırlık maçı oynayacak. Karşılaşma saat 20.30 başlayacak.

İSTANBUL/BÜKREŞ - Lige verilen arayı değerlendiren Beşiktaş, kamp yapmak için bugün Romanya'nın Bükreş kentine gidecek. Siyah-Beyazlı kafile bu akşam Aztra Ploesti ile bir hazırlık maçı oynayacak. Karşılaşma saat 20.30 başlayacak. Teknik direktör Mircea Lucescu, ligde ve Avrupa'da başarılı sonuçlar almalarına rağmen medyada geri planda kalmalarından yakındı. Rumen teknik adam şöyle konuştu: "Aldığımız başarılı sonuçlarla gündemi biz belirliyoruz. Ancak medyadan yeterli desteği göremiyoruz. Beşiktaş bu sezon iki cephede alacağı başarılarla adından mutlaka söz ettirecektir."
Lucescu, hazırlık maçlarında takımda fazla forma şansı bulamayan oyunculara şans vereceğini belirterek, "Ayrıca PAF'tan gelen bazı oyuncuları da deneyeceğiz. Eksiklerimizi biliyoruz. Bu arayı iyi değerlendireceğiz. Milli maç sonrası kaldığımız yerden daha diri olarak işe başlayacağız. Çok yoğun bir maç trafiği var ancak kadomuz çok geniş. Bu yüzden oynayamayan ya da oyuna sonradan giren futbolcuların bunu sorun yapmadan daha fazla çalışmaları lazım" diye konuştu. Öte yandan Chelsea maçında sakatlanan Giunti ile Cordoba'nın Diyarbakırspor maçına kadar hazır olacağı açıklandı. (Spor Servisi)