Mircea Lucescu'da flaş gelişme!

Mircea Lucescu'da flaş gelişme!
Mircea Lucescu'da flaş gelişme!
Ukrayna basını, Beşiktaşlı yöneticilerin Dnipropetrovsk kentinde teknik direktör Mircea Lucescu ile bir kez daha görüştüğünü iddia etti.

Torku Konyaspor yenilgisinin ardından teknik direktör Slaven Bilic’le anlaşarak 1 yıllık opsiyonu kullanmayan Beşiktaş Yönetimi, Hırvat hocanın yerine ilk hedef olarak belirlediği Mircea Lucescu’yu göreve getirmek için başlatılan çalışmalara hız verdi.

Beşiktaş'ta her şey sil baştan!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; siyah-beyazlıların, geçtiğimiz günlerde iki görüşme gerçekleştirilen Lucescu ile önceki gün Ukrayna’da bir kez daha masaya oturduğu belirlendi. Ukrayna basını, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları ile bir kulüp görevlisinin, Rumen hoca ile Dnipropetrovsk kentinde bir araya geldiğini yazdı.

Beşiktaş'ın, Shakhtar Donetsk’in deplasmanda Dnipro ile oynadığı maç öncesi takımın kamp yaptığı Grand Otel’in lobisinde Tumen hoca ile görüştükleri ileri sürüldü. Haberlerde, Erdal Torunoğulları ile başarılı teknik adam arasındaki zirvenin olumlu geçtiği ve tarafların masadan memnun bir şekilde kalktıkları savunuldu. Beşiktaş Yönetimi’nin, Mircea Lucescu’ya yıllık ücret konusunda tatminkar bir teklifte bulunduğu kaydedildi.

Beşiktaş’a gelmek için daha önce Şampiyonlar Ligi’ne katılım şartını koyan Rumen hocanın, bu konuda ikna edildiği öğrenildi. Taraflar arasındaki tek sıkıntının ise Lucescu’nun 11 yıldır görev yaptığı Shakhtar Donetsk’ten, Ukrayna’daki kaotik ortamda ayrılma konusunda yaşadığı kararsızlık olduğu aktarıldı.

Erdal Torunoğulları’nın ardından Başkan Fikret Orman’ın da Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde son bir görüşme gerçekleştireceği vurgulandı. Başkan Orman’ın yapılacak toplantıda olumlu veya olumsuz Lucescu işine noktayı koyacağı ifade edildi.

Allardyce'ın yerine Slaven Bilic!