Mircea Lucescu'dan Aziz Yıldırım'a sert yanıt

Mircea Lucescu'dan Aziz Yıldırım'a sert yanıt
Mircea Lucescu'dan Aziz Yıldırım'a sert yanıt
Romen teknik adam Mircea Lucescu kendisinin Beşiktaş'la anlaştığını söyleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a sert tepki gösterdi: Geleceğimi Aziz Yıldırım veya Türk medyası değil ben belirleyeceğim

RADİKAL - Beşiktaş 'ın gündemindeki Mircea Lucescu, TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında Ersin Düzen'e konuştu. Lucescu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisiyle ilgili söylediği iddia edilen ''Beşiktaş ile yıllık 4 milyon Euro'ya anlaştı'' sözlerine cevap verdi.

Mircea Lucescu'nun açıklamaları şu şekilde:

" Türkiye ’de sürekli benimle ilgili haberler yapılıyor, üstelik benim ağzımdan çıkmış gibi gösteriliyor. Bunların hepsi asılsız. Yıllardır ‘Lucescu Türkiye’ye geri dönüyor’ dediler ama gördüğünüz gibi hala burada çalışıyorum. Bu haberler beni zor durumda bırakıyor. Sözleşmem devam ederken, başka takımlarla görüştüğüm izlenimi yaratıyor. Kimseyle görüşmedim. Bir haftadır tek düşündüğüm Karpaty Liviv maçını kazanmak ve Şampiyonlar Ligi’ne gidebilmekti. Herkes benim geleceğimle ilgili haberler yapıyor. Şu an buradayım ve ayrılmayı düşünmüyorum. Aziz Yıldırım Beşiktaş ile anlaştığımı söylemiş. Gidin kendisine sorun, benimle ne zaman konuşmuş? Beşiktaş kime 4 milyon Euro verdi de bana verecek? Önümüzde Dinamo Kiev’le oynayacağımız Kupa Finali var. Şu anda başka bir takımı değil sadece bu maçı düşünüyorum. Geleceğimi Aziz Yıldırım veya Türk medyası değil ben belirleyeceğim"