Mladenov 'zikzak' çizdi

CSKA Sofya Teknik Direktörü Mladenov, Galatasaray'ın evsahibi olduğunu ve taraftarlarının önünde oynayacağını hatırlatarak, "Avrupa Şampiyonu bir ekiple karşılaşacağız ancak şansımız var.

İSTANBUL - CSKA Sofya Teknik Direktörü Mladenov, Galatasaray'ın evsahibi olduğunu ve taraftarlarının önünde oynayacağını hatırlatarak, "Avrupa Şampiyonu bir ekiple karşılaşacağız ancak şansımız var. Bunu da sonuna kadar kovalayacağız" dedi. Galatasaray karşısında galibiyet almak için İstanbul'a geldiklerini anlatan Mladenov, "Ancak bir beraberlik de bize tur için yeterli olabilir. Çok zor olacak. Galatasaray'a saygı duyuyorum. Ama şansımız da var" diye konuştu.
Galatasaray'ın Diyarbakır ve Liverpool ile yaptığı maçların kasetlerini izlediğini de kaydeden Bulgar çalıştırıcı, Bulgaristan basınına 1-0'lık yenilgiye dahi razı olduğunu açıkladı.
Bulgar ekibinde top koşturan eski Trabzonsporlu Yanchev de kafileyle birlikte İstanbul'a geldi. Yanchev, Galatasaray'ın süper bir ekip olduğunu belirterek, "Çok zor bir maç yapacağız. Galatasaray, yeni stadında daha da çok taraftarın önünde oynuyor. Bu da işimizi zorlaştırıyor" dedi.
Nesim: CSKA'yı abartmayın
Bir dönem İstanbulspor ve Trabzonspor formalarını giyen, ardından Bulgaristan'ın Lokomotiv Plovdid takımına transfer olan Nesim Özgür ise CSKA Sofya'nın abartılacak bir ekip olmadığını, Galatasaray ile asla kıyaslanmayacağını dile getirerek, "Tehlikeli oyuncuları var. Ancak Galatasaray kalitesindeki bir ekip turu rahat geçecektir" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)