Mönüde 'Afrika aslanları' var

Grup liderliğini ele geçiren Milli Takım, Kamerun maçı için dün Paris'e geldi. Maçın oynanacağı Stade de France'de bir idman yapan Ay-Yıldızlılar, Kamerun'un Brezilya'yı yenmesinin kendilerini korkutmadığını, bu maçtan da galip ayrılacaklarını söylediler.

PARİS - Grup liderliğini ele geçiren Milli Takım, Kamerun maçı için dün Paris'e geldi. Maçın oynanacağı Stade de France'de bir idman yapan Ay-Yıldızlılar, Kamerun'un Brezilya'yı yenmesinin kendilerini korkutmadığını, bu maçtan da galip ayrılacaklarını söylediler. Sakatlıkları bulunan Tuncay Şanlı, Gökdeniz ve Ahmet'in tedavileri sürerken, bu üçlünün Kamerun karşısında forma giyeceği öğrenildi.
Amaçlarının final oynamak olduğunu belirten Milli Takım kaptanıı Bülent Korkmaz, "Kamerun karşılaşması ABD maçından daha çekişmeli geçecek. Genç arkadaşlarıma güveniyorum" derken, genç futbolcu Selçuk, "40 yıldır A Takım'da oynuyor gibiyim. Hiç acemilik çekmedim" dedi. Genç futbolcu, herkesin kendisine çok soğukkanlı olduğunu söylediğini belirterek, "Bu benim en büyük özelliğim. Garanti futbolu seviyorum. Ancak ne yapabileceğimi de çok iyi biliyorum. Dünya üçüncülüğünden sonra daha büyük başarılara imza atmak için hiç bir fedakârlıktan kaçınmayız" diye konuştu. Gruptaki diğer mücadelede Brezilya ile ABD karşı karşıya gelecek. 22.00'de başlayacak maç Skyturk'ten canlı olarak yayımlanacak. (Spor Servisi)