Moraller bozuk suratlar asık

UEFA Kupası'na veda eden Fenerbahçe, İstanbul'a üzgün döndü. Amsterdam'dan özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen Sarı-Lacivertli kafilede, kulüp başkanı Aziz Yıldırım...

İSTANBUL - UEFA Kupası'na veda eden Fenerbahçe, İstanbul'a üzgün döndü. Amsterdam'dan özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen Sarı-Lacivertli kafilede, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuların morallerinin bozuk olduğu gözlenirken, maçla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıldı.
Başkanvekili Nihat Özdemir 'şanssızlık'tan dem vururken şunları söyledi:
"AZ Alkmaar'a beş gol attık. Her iki maçta da yenilmedik. Ancak elendik.
Hâlâ inanamıyoruz. Elimize kadar gelen turu, basit hatalarla hediye ettik. Artık önümüzdeki hedefleri gerçekleştirmeye bakacağız" diye konuştu.
Alex konusuna da değinen Özdemir, "Bu oyuncumuz asla sorunlu değil. AZ maçında golünü attı. Atmaya da devam edecek" dedi. Özdemir, teknik direktör Zico'dan bir rapor istendiği yönündeki haberleri yalanladı.
Bu arada bugün Tuncer Erdoğan başkanlığında toplanacak disiplin kurulu eski yönetici Sadettin Saran'ın dosyasını görüşecek. Erdoğan konuyla ilgili "Karar çıkar mı, çıkmaz mı, şu anda bir şey söyleyemem" diye konuştu. (Spor Servisi)