Mosturoğlu: Gerçekten yoruldum

Mosturoğlu: Gerçekten yoruldum
Mosturoğlu: Gerçekten yoruldum
Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, yeni yönetime girmek istemediğini ancak Başkan Yıldırım'ın yönetimde olmasını uygun gördüğünü belirtti.

İSTANBUL (AA) - Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen sarı-lacivertli kulübün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şekip Mosturoğlu, yaklaşık bir ay önce yeni yönetime girmek istemediğini açıkladığını hatırlatarak, "Gerçekten yoruldum. Benim söylememe de gerek yok, 3 yıl önceki fotoğraflarımla şimdiki fotoğraflarımı yan yana koyduğunuzda nasıl bir değişiklik olduğunu görebiliyorsunuz" ifadelerini kullandı.

"Google'a 'match fixing' yazın, bakın ne çıkıyor"


Başkanın kendisinin yeni yönetimde de olmasını istediğini kaydeden Mosturoğlu, "Yönetimde olsam da olmasam da başkanın dava arkadaşıyım. Ancak başkan teveccüh etmiş, uygun görmüş, bu yönetim de de olmamızı istemiş. Tabii biz de teveccühe 'düşüneyim' deme şansımız yok. Fenerbahçe 'nin emrindeyiz. Elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince bu görevi inşallah layıkıyla yapacağız. Kimse görevden kaçamaz. Size 25-30 milyon taraftarı olan bir tüzel kişilikte görev veriliyorsa teşekkür etmeniz gerekiyor" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Aziz Yıldırım'ını seçiyor!