Mosturoğlu'ndan Beşiktaş'a Van Persie göndermesi

Mosturoğlu'ndan Beşiktaş'a Van Persie göndermesi
Mosturoğlu'ndan Beşiktaş'a Van Persie göndermesi
Fenerbahçeli yönetici Şekip Mosturoğlu, kişisel twitter hesabından Beşiktaş'a göndermede bulundu. Mosturoğlu "Saf olmayın lütfen" dedi.

Fenerbahçeli yönetici Şekip Mosturoğlu, kişisel twitter hesabından Van Persie transferiyle ilgili Beşiktaş 'a göndermede bulundu. Mosturoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "Beşiktaş'ı kimseye hava atmak için yönetmiyoruz. Yani oyuncularla görüşmelerimiz uzun zamanımızı alıyoruz. Robin van Persie ile de Türkiye 'nin gündeminde yokken yapılan görüşmelerdir... Değerli rakibimiz bizden sonra devreye girmiş, bir önlerine çıkmış değiliz. Bu oyuncunun vereceği bir karardır. Biz kulübümüzü zarara sokacak bir yarış içine girmeyiz. Biz teklifimizi yaptık, bundan sonra tercih oyuncunundur. Bunlar Demba Ba'dan daha önce yapılan görüşmelerdir. Bunlar bizim tarzımız değil. O başka kulüplerin tavrıdır. Biz bu işlere girmedik, girmeyeceğiz de...." demişti.

Orman'ın sözlerine  Fenerbahçeli yönetici Şekip Mosturoğlu "İmzalanmış bir sözleşmeye rağmen 'Biz teklif verdik, rakam arttı' şeklindeki açıklamaları saflık olarak değerlendiriyorum. Saf olmayın lütfen" diye yanıt verdi. Tecrübeli yöneticinin bu tweet'i kısa sürede yüzlerce kullanıcı tarafından retweet edildi.