Mourinho'dan olay sözler

Mourinho'dan olay sözler
Mourinho'dan olay sözler
Chelsea Menajeri Jose Mourinho, Manchester City ile oynayacakları karşılaşma öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı.

Manchester City'nin, deplasmanda Tottenham’ı 5-1 mağlup ettiği maç sonrası Londra ekibinin menajeri Tim Sherwood, "City, şu anda gezegendeki en iyi takım" demişti. Bu açıklama, liderliğe yükselen City ile deplasmanda oynayacakları maç öncesi Chelsea Menajeri Jose Mourinho’ya hatırlatıldı. Mavi-beyazlı takımı evlerinde yendiklerini vurgulayan Portekizli çalıştırıcı, "Manchester City en iyi değil, en şanslı takım" ifadesini kullandı.

Mourinho ateş püskürdü


AMK'da yer alan habere göre; sezon boyunca hakem hatalarının sürekli City lehine yapıldığını öne süren başarılı teknik adam, “Hakemler de insan ve hata yapabilirler. Ancak nedense sezon başından bu yana City’nin aleyhine bir hakem hatası yapılmadı. Bu da onları en iyi değil, en şanslı takım yapıyor” dedi.

Tottenham Menajeri Sherwood’un, City'yi gezegendeki en iyi takım ilan etmesine tepki gösteren Mourinho, "Belki de Tottenham menajeri için gezegen İngiltere ’den ibarettir. City’nin ne kadar iyi olduğunu kısa süre içinde Şampiyonlar Ligi’nde göreceksiniz" diye konuştu.

Zirvenin yeni sahibi City