Moussa Sow'a dev talip

Moussa Sow'a dev talip
Moussa Sow'a dev talip
Al Shabab ve Al Jazire'den sonra Monaco da Moussa Sow'a kanca attı.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe formasıyla 15 kez rakip fileleri havalandıran ve şampiyonlukta büyük rol oynayan Moussa Sow, transferin gözde isimleri arasındaki yerini aldı.

İki yıl daha sözleşmesinin bulunduğu Sarı-Lacivertliler'le yaptığı mukavelesinde '17 milyon Eur'ya serbest kalır' maddesi bulunan Senegalli yıldıza, Al Shabab ve Al Jazire'den sonra Monaco da kanca attı. Fransa Ligi'nde mücadele eden kırmızı-beyazlılar, Real Madrid'e satacağı takımın yıldız ismi Falcao'nun yokluğunu Sow'la kapatmayı planlıyor. 27 yaşındaki golcü oyuncu için 15 milyon Euro'yu gözden çıkaran Monaco, Fenerbahçe Yönetimi'nin vereceği yanıtı bekliyor.

BAŞKAN SICAK BAKIYOR

Al Jazire ile Al Shabab'ın da ısrarcı olduğu 27 yaşındaki golcü, menacerleri aracılığıyla yıllık ücretine zam istemiş ve bu durum Sarı-Lacivertliler'in tepkisini çekmişti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da, daha önce yakın çevresine yaptığı açıklamalarda beklentilerini karşılayacak bir rakamın teklif edilmesi halinde Sow'u satacaklarını belirtmişti. (Fanatik)