Muharrem Usta'dan Lucescu açıklaması

Muharrem Usta'dan Lucescu açıklaması
Muharrem Usta'dan Lucescu açıklaması
Seçim öncesi çalışmalarında Mircea Lucescu'yu Trabzonspor'un başına getireceğini söyleyen Muharrem Usta, başkan seçildikten sonra Rumen hoca hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı.

Trabzonspor Kulübü'nün yeni başkanı Muharrem Usta, seçim çalışmalarında belirttiği gibi bordo-mavili taraftarlara Mircea Lucescu müjdesini verdi.   

Shakhtar Donetsk’te 11 yıldır görev yapan, Beşiktaş ile Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan Rumen teknik adam ile 3-4 yıllık plan yapacaklarını belirten Usta, "Trabzonspor’un içinde bulunduğu duruma bakınca üzülüyorum. Bu kadar büyük bir camia küçülmüş, içine kapanmış, taraftarı üzgün. Trabzonspor’u tekrar Türkiye’nin gündemine taşımamız lazım. İşimiz kolay değil. Trabzonspor’u Türkiye’nin aktörü haline getireceğimize eminim" ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili kulübün 1 numarası, "Sene sonundan itibaren inşallah Lucescu ile 3-4 yıllık planlamamızı yapacağız. Lucescu ile aramız çok iyi. Uzun zamandır görüşüyoruz. Camiamıza emek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. 50. yılda şampiyonluk için yolcuğa başladık" dedi.

Trabzonspor'un yeni başkanı Muharrem Usta

MUHARREM USTA KİMDİR?

Muharrem Usta, 1965 Trabzon doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni mezunu olan Usta, 1992 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı oldu. Usta, evli ve üç çocuk babasıdır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkadaşı olarak bilinen Usta, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı'dır.