Musa'nın ameliyatı başarılı geçti

Galatasaray maçında Arda'yla girdiği ikili mücadelede sağ ayağı kırıldığı için hastaneye kaldırılan Musa Büyük, önceki gece ameliyat edildi. Memorial Hastanesi'nde gerçekleştirilen...

ANKARA - Galatasaray maçında Arda'yla girdiği ikili mücadelede sağ ayağı kırıldığı için hastaneye kaldırılan Musa Büyük, önceki gece ameliyat edildi. Memorial Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyonun çok başarılı geçtiğini açıklayan Prof. Dr. Fahri Erdoğan, Musa'nın durumunun düşündüklerinden daha iyi olduğunu ifade etti. Kulüp Doktoru Hakan Ayaz ise bu tür sakatlıklarda normal sürenin 4-6 ay olduğunu belirterek, "Musa'nın bünyesi kuvvetli. Üç aya kadar koşulara başlayıp, beş ay sonra da maç yapacak duruma gelecektir" dedi.
Musa'yı önceki akşam yaşanan talihsiz olayın hemen ardından geç saatlerde Galatasaraylı oyuncular Hakan Şükür ve Arda ziyaret etti. Arda, pozisyonun
içinde olmaktan üzüntü duyduğunu söylerken daha önce aynı şanssızlığı yaşamış futbolculardan Okan Buruk da dün Musa'yı yalnız bırakmayan isimlerdendi.
Öte yandan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, resmi internet sitelerinde, Musa için geçmiş olsun mesajları yayımladılar. (Spor Servisi)