Muslera ile 5 yıl daha!

Muslera ile 5 yıl daha!
Muslera ile 5 yıl daha!
31 Aralık'ta sözleşmesinin uzatılması yönünde girişimlere başlandığı KAP'a bildirilen Muslera hakkında hala resmi açıklama yapılmadı. İşte A'dan Z'ye perde arkasında yaşananlar...

Galatasaray kalesi, 5 yıl daha Fernando Muslera'ya emanet! Uruguaylı kaleciyle her konuda anlaşmaya varıldı, süreci ise menajeri Daniel Fonseca'nın uzattığı ortaya çıktı.

Melo için olay tweet!


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; devre arasında Galatasaray'a 19 yaşındaki Uruguaylı yıldız adayı Giorgian De Arrascaeta'yı aldıramayan Fonseca, Lucas Ontivero transferine bozuldu ve Muslera için sorun çıkardı. Yeni sözleşmede imza parasından, menajerlik komisyonuna kadar yönetime ağır şartlar sundu.

Fonseca ile başa çıkamayacağını anlayan sarı-kırmızılı yöneticiler, Uruguaylı file bekçisinden menajerini devre dışı bırakmasını istedi. Galatasaray'da mutlu olan Muslera, sonunda Fonseca ile ilişkisini kesti ve transfer mutlu sonla bitti.

2 milyon euro garanti paraya oynayan Muslera, yeni sözleşmesine göre 2.5 milyon euronun üzerinde garanti para ve maç başı ücret alacak. Bunun karşılığında 2016 yılında bitecek sözleşmesi 2019'a kadar uzatıldı.

PFDK'dan Galatasaray'a şok ceza