Muslera: Patates cipsi için oynamıyoruz

Muslera: Patates cipsi için oynamıyoruz
Muslera: Patates cipsi için oynamıyoruz
Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera,Trabzonspor-Galatasaray maçında yaşanan saha olaylarıyla ilgili FourFourTwo dergisinin Mayıs ayı sayısına açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera, Trabzonspor 'a 2-1 yenildikleri maçta yaşanan olaya ilişkin, "Pozisyonun içinde ben olmasaydım bu kadar konuşulacağını sanmıyorum. Herkes karakterimi, sakin biri olduğumu bildiği için şaşırdı. Yaşananlar futbolun içinde olabilecek şeylerdi. Trabzonsporlu futbolcular zaman geçirmek istiyordu, bu da normal bir şey. Bizim içinse saniyelerin bile önemi vardı. Sonuçta dördüncü yıldız için, şampiyonluk için, kupa için mücadele ediyoruz, patates cipsi için değil! Bu yüzden öyle bir tepki vermem normaldi" ifadelerini kullandı.

Yeni Şafak'ın haberine göre; Mehmet Ekici ve Özer Hurmacı ile arasında sorun olmadığını vurgulayan Galatasaray kalecisi, "Zaten yaptığım bir şey de yok, sadece bir an önce oyunun başlaması için tutup kaldırdım. Yarın bir yerde Mehmet Ekici'yi veya Özer Hurmacı'yı görürsem gidip selamlaşırım, sorun yok, maç biteli çok oldu" dedi.