Muslera şaştı kaldı!

Muslera şaştı kaldı!
Muslera şaştı kaldı!
Sarı-kırmızılı taraftarların, Anderlecht maçında Selçuk, Burak ve Veysel'i ıslıklaması, Uruguaylı kaleciyi şoke etti. Soyunma odasında takıma hitaben bir konuşma yapan Muslera, "Yaşananlara inanamıyorum" dedi.

Cimbom’da, Anderlecht karşısında oynanan futbol ve alınan 1-1’lik skordan daha fazla, sarı-kırmızılı taraftarların, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Veysel Sarı’ya yönelik protestosu keyifleri kaçırdı. Sarı-kırmızılı futbolcular maç sonunda taraftarların protestosu ile karşı karşıya kalan üç yıldızın etrafında toplanarak moral verirken, takım adına konuşmayı ise Fernando Muslera’nın yaptığı ortaya çıktı.

Galatasaray karıştı! 122 milyon Dolar nereye gitti?


'ESKİSİ GİBİ OLALIM'

Yaşananlara adeta isyan eden Uruguaylı kalecinin, “Ben taraftar ne dese yapıyorum. Hiçbir zaman onları kırmamaya çalışıyorum. Her zaman da bu yönde davranacağım. Her iki kale önünde oynarken ayrı motivasyon oluyor. Bu takımın bir parçası olduğum için gururluyum ama takım kaptanına, Burak’a ve ilk kez bu tecrübeyi yaşayan Veysel’e yapılanlara hayret ettim. Bu yaşananlara inanamıyorum. Çok üzüldüm. Arena’da böyle bir ortamın olması bizi olumsuz etkiler. Lütfen bunları taraftarımıza anlatalım. Bunu bilsinler ve eskisi gibi olalım. Taraftarlarımızın da her zaman söylediği gibi biz kenetlendikçe büyüyen bir aileyiz. Bu şekilde davranalım” ifadelerini kullandığı belirtildi. (Skorer.com)

Galatasaray'da Melo isyanı!