Muslera'dan Galatasaray açıklaması

Muslera'dan Galatasaray açıklaması
Muslera'dan Galatasaray açıklaması
Galatasaray'ın yıldız kalecisi Fernando Muslera, "Galatasaray'dan ayrılacak mısın?" yönündeki soruya, "Karşınızda kendini sarı-kırmızılı formaya yüzde yüz adamış bir file bekçisi bulunuyor" yanıtını verdi.

Uruguay Milli Takım kampında bulunan Fernando Muslera, Guetemala ile oynayacakları dostluk maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Başarılı file bekçisi, gazetecilerin yönelttiği " Galatasaray 'dan ayrılacak mısın?" sorusuna verdiği "Karşınızda kendini sarı-kırmızılı formaya yüzde yüz adamış bir file bekçisi bulunuyor" cevabı ile sarı-kırmızılı taraftarları sevindirdi.

Muslera'nın yerine Petr Cech!

"MUHATAP GALATASARAY KULÜBÜ"

Adının özellikle İngiliz ekiplerinden Arsenal ile anılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Muslera, "Şayet ortada bir teklif var ise muhatapları Galatasaray Kulübü'dür. Çünkü onların sözleşmeli oyuncusuyum. Önce onlarla otururlar, anlaşmaya varırlarsa sıra bana gelir" açıklaması yaptı.

Galatasaray'ın kalesini korumaktan son derece memnun olduğunu vurgulayan Muslera, "Geçen haftaya kadar sarı-kırmızılı forma altında mücadele ettim. Şimdi ise milli takımımın kalesindeyim. Kendimi işime konsantre etmek istiyorum. Transfer söylentileri beni ilgilendirmiyor" dedi. (DHA)