Muslera'dan Hasan Şaş'a: Çılgın...

Muslera'dan Hasan Şaş'a: Çılgın...
Muslera'dan Hasan Şaş'a: Çılgın...
Galatasaray'ın başarılı kalecisi Muslera, 0-0 berabere kaldıkları Torku Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Lig TV’de yayınlanan 'Maraton' programına konuk yorumcu olarak katılan Galatasaray ’ın eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş’e seslenen Fernando Muslera, "Buradan stüdyodaki çılgın atan Hasan’a çok güzel dilekler sunuyorum. Onun hırsı, esprili yapısı çok iyiydi. Onunla iki sene güzel zaman geçirdik. Hoca olacakmış, haberini aldık. Ne zaman ihtiyacı olursa onun takımında oynamaya hazırım" dedi.

Aysal'ın aracına yumruklu saldırı


Şanssız olduklarını ifade eden tecrübeli file bekçisi, " Bugün çok kötü oynayan bir takım yoktu. Deplasmanda da iyi pozisyonlar buluyoruz. Maçı bu pozisyonlarla koparmamız lazım ama futbol şansımız yanımızda değil. Bazı takımların bazen çok iyi ve kötü periyotları olabilir. Şu an şanssızlıktan dolayı kötü bir periyota girdik. Bildiğim bir şey var sahaya çıktığım tüm arkadaşlarımla birlikte yüzde yüzümüzü vermeye çalışıyoruz. Bu da lig sonuna kadar devam edecek" diye konuştu.

Fenerbahçe derbisi ile ilgili ise Muslera, "Derbi maçların atmosferi farklı oluyor. Rakibimiz iyi bir dönem yaşıyor. Biz biraz daha kötü bir dönem yaşıyoruz. Oraya çıktığımızda derbi olduğu için diğer maçların haricinde bu derbiye odaklanılıyor. Bizim için oraya çıktığımızda geçmişte yaşadığımız puan kayıplarını bir kenarı bırakıp, galibiyetle ayrılmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Mancini'yi çıldırtan soru!